KONST / Litografier / Färglitografi 11391080
nr 1139 1080
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Färglitografi, Olle Baertling (1911-1981), komposition, 35/300,1951-68, signerad, bladets mått: 18,5x33
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:57:29
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
4.600 kr
23 okt
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling